Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Automjeti Elektrik

800x600
800x600

SHINERAY X30LEV 2/7 Bateri me ndenjëse të tipit të baterisë foshpate litium hekuri


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SHINERAY

Numri Modeli:

X30LEV

Emisioni:

Kina V


Detajet e shpejta

Stili shumëfunksional: interier i ri, çati standarde elektrike dhe sedilje lëkure

Planifikim i madh: plan urbanistik fleksibël i hapësirës, ​​ndenjëse fleksibël me dy ose tre rreshta

Superfuqia: çift rrotullues maksimal deri në 220 NM/rpm

Dizajn i mirë: projektuar nga projektuesi i BMW Brilliance; elegant dhe në modë

Konfigurimi i sigurisë: frena e diskut me katër rrota, konfigurim ABS+EBD+CBC, drejtim i sigurt

Konfigurimi i Automjetit

Specifikimi kryesor X30LEV
Version3.3KW6.6KW
vende2 / 72 / 7
Kategoria e specifikaveFurgon mallrash (N1)
Furgon pasagjerësh (M)
Furgon mallrash (N1)
Furgon pasagjerësh (M)
Dimensionet (mm)4495 1680 × × 19904495 1680 × × 1990
Baza e rrotave (mm)29252925
Pesha e kufizuar (kg)1055 / 15161055 / 2040
Ngarkesa e vlerësuar për luajtje (kg)880880
Pesha maksimale e përgjithshme (kg)2510 / 24952510 / 3495
Motor me motorTM4018TM4018
Modeli i motorit me makinëMagnet i përhershëm
Motor sinkron
Magnet i përhershëm
Motor sinkron
BateriTernany LitiumTernany Litium
Fuqia e vlerësuar (KW)4040
Maks. Fuqia neto (KW)7575
Maks. Çift rrotullues (Nm)165165
Kapaciteti (Kwh)49.149.1
Voltage (V)350.4350.4
Largësia e vozitjes (km)285 / 305285 / 305
Metoda e karikimitKarikimi i shpejtë
Ngarkimi i ngadaltë
Karikimi i shpejtë
Ngarkimi i ngadaltë
Kategoria e transmetimitReduktuesi i parëReduktuesi i parë
Modaliteti i drejtimit Ngasja e pasme e motorit të mesëm
Sistemi i drejtimitEPS
Pezullim para/prapa Pezullimi i pavarur i McPherson
Pranvera e gjetheve të pasme
Sistemi i frenimitDisku i përparmë Tamburi i pasmë
Lloji i gomave175/70 R14C175/70 R14C


Vlerësim i mrekullueshëm

HETIM

Produktet Kryesore