Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Kamionët e vegjël

T3
T3

Minitkamoni SHINERAY T3, ngarkesa maksimale: 1.5 ton, ABS standard, bosht i pasëm i përforcuar, fuqi 1.5L


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

SHINERAY

Numri Modeli:

T3

emision:

Kina V

Përshkrim

> Kapaciteti mbajtës 30%: priza ngritëse të përforcuara, rrota importi LT DELINTE të rënda, ngarkesa maksimale: 1.5 ton
Konfigurimi i plotë: pezullim i pavarur përpara i përforcuar, hapësirë ​​e rehatshme dhe e gjerë drejtimi, EPS, dritare elektrike/mbyllje qendrore
Dizajni i trupit të sigurisë: kontejneri i pavarur i ngarkesave/korniza standarde e portit, rreze e përforcuar kundër përplasjes, kamera kthimi, radar kthimi, ABS standard
NVH: kontroll optimal në të njëjtin nivel, MPV NVH, drejtim i saktë dhe i qëndrueshëm, ndërrim i qetë dhe i shpejtë për të reduktuar në mënyrë efektive zhurmën e automjetit dhe zërin jonormal, duke arritur efektin e reduktimit të zhurmës
ABS standard: ABS standard, shpërndarja efektive e forcës së frenimit; parandaloni bllokimin ose rrëshqitjen anësore, përmirësoni qëndrueshmërinë e lëvizjes së ngarkesës.

Konfigurimi i Automjetit

T3 Specifikimi kryesor
VersionT3T32
vende25
Kategoria e specifikaveKamion (N1)Kamion (N1)
Dimensionet (mm)4930×1720/1820×1975/19954970×1720/1820×2030/1995
Dimensionet e ngarkesës (mm)2920x1645x3702005x1620x420
Baza e rrotave (mm)3050
Pesha e kufizuar (kg)11701270 / 1260
Ngarkesa e vlerësuar për luajtje (kg)920615 / 625
Pesha e përgjithshme (kg)1990 / 22202210
MotorDLCG12;DLCG14DLCG12;DLCG14
Zhvendosje1.3 litra; 1.5 litra 1.3 litra; 1.5 litra 
Fuqia e vlerësuar (KW)63; 8063; 80
Maks. Fuqia neto (KW)60; 7560; 75
Transmetuesi5MT5MT
emisionKina V
Drive ModeMR
Sistemi drejtuesMekanik Drejtues me energji elektrike/EPS
Sistemi i frenimitDisku i përparmë Tamburi i pasmë
Pezullim para/prapa Pezullim i pavarur McPherson i përparmë/Spire me gjethe të pasme

Vlerësim i mrekullueshëm

HETIM

Produktet Kryesore