Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Furgon

1
2
3
6
7
7
5
4
1
2
3
6
7
7
5
4

SHINERAY Minivan X30LS, hapësirë ​​e madhe 5.3 m³, hapje e bagazhit 1260 mm, thithje goditjesh, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Shineray

Numri Modeli:

X30LS

emision:

Kina V


3
Pamja e mirë

Wingspan large-size front grille,LED daytime running lights, new business interior design, 195/65 R15 aluminum alloy wheels

9
1.6L VVT strong power

low fuel consumption engine

Përshkrim

Good appearance: Wingspan large-size front grille, near-far light integrated headlight with clear crystal lenses, LED daytime running lights, new business interior design, 195/65 R15 aluminum alloy wheels

Technical configuration: 7-inch HD intelligent interactive large screen, reversing camera + reversingradar, EPS electric power, silent NVH adjustment

Carlife system: intelligent interconnection system, equipped with Baidu Carlife system, realizes the connection between people, car and life

Konfigurimi i Automjetit

X30LS Main Specification
Version1.5L 1.6L 
vendeFurgon pasagjerësh 7/8/9/11 Furgon mallrash 2/5
Dimensionet (mm)4495 1680 × × 1995
Baza e rrotave (mm)2945
Curb   Weight(kg)13001335
Overall   Weight(kg)21602160
MotorDLCG14DLCG16
Zhvendosje1.5L 1.6L 
Rated   Power(KW)8088
Max. Net   Power(KW)7583
Transmetuesi5MT5MT
emisionKina V
Drive ModeNgasja e pasme e motorit në mes
Sistemi i drejtimitMechanic    Power Steering/EPS
Sistemi i frenimitDisku i përparmë Tamburi i pasmë
Front /Rear   Suspension Front McPherson    Independent Suspension/Rear Leaf Spring
Lloji i gomave195 / 65R15


Vlerësim i mrekullueshëm

Aplikime

Logjistika Urbane, transport pasagjerësh, mallra

HETIM

Produktet Kryesore