Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > MPV

750
7501
750
7501

MPV auto SHINERAY 750, motor 1.6L, frena me disk me katër rrota, shasi me rrota të përparme


Vendi i origjinës:ITALI
Brand Name:SWM
Numri Modeli:750
Certifikim:Kina V
750 BAZË
Dizajn i mirë

Projektuar nga projektuesi i BMW Brilliance; elegant dhe në modë

750-v
Konfigurimi i sigurisë

frena me disqe me katër rrota, konfigurim ABS+EBD+CBC, drejtim i sigurt

Përshkrim

Stili shumëfunksional: interier i ri, çati standarde elektrike dhe sedilje lëkure
Planifikim i madh: plan urbanistik fleksibël i hapësirës, ​​ndenjëse fleksibël me dy ose tre rreshta
Superfuqia: Fuqi e fortë 1.6L, çift rrotullues maksimal deri në 160 NM/rpm

Konfigurimi i Automjetit

750 Max Specifikimi kryesor
Version1.5L 5MT1.6L 5MT
vende2005 / 7 / 8
Dimensionet (mm)4515×1750×1760;4560×1790×1795
Baza e rrotave (mm)2725
MotorDLDG15DLDG16
Zhvendosje1.5L1.6L 
Maks. Fuqia (KW)82 / 580086 / 5800
Maks. Çift rrotullues (Nm)147 / 4000-4500160 / 3800-4400
Transmetuesi5MT5MT
emisionKina V
Drive ModeFF
Sistemi drejtuesEPS
Sistemi i frenimitDisku i përparmë / Tamburi i pasmë; Disku i përparmë / i pasmë
Pezullimi i përparmë / Pezullimi i pasmë Suspensioni i përparmë McPherson/Spire spirale me pesë lidhje 
Lloji i gomave195 / 65 R15205 / 55 R16

Vlerësim i mrekullueshëm

HETIM

Produktet Kryesore