Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > MPV

X30LMax
X30LMax

MPV auto SHINERAY X30LMax Këshilla për drejtimin e lodhjes, asistencë inteligjente e sigurt për drejtimin e automjeteve ADAS, përdorimi i aplikacionit në internet


Vendi i origjinës:

KINA

Brand Name:

SHINERAY

Numri Modeli:

X30LMax

Certifikim:

Euro Ⅵ

家用场景图
Siguri e lartë

Sistemi i frenimit me kaliper të madh 45 mm me dy cilindra; Me EPS + shtrëngim hidraulik

商务场景
lidh

Telefon Bluetooth, muzikë me dhëmbë blu, ndërfaqe USB

Përshkrim

Trashëgimia Evropiane e Dizajnit: projektuar nga Kovos, ish-dizenjuesi i Toyota, Lexus dhe Audi; Filozofia e dizajnit nga BMW Brilliance dhe teknologjia e shasisë nga Renault
Grilë e marrjes së ajrit: një grilë e madhe gjashtëkëndore e marrjes së ajrit me mburojë të tipit U siguron rrezatim nxehtësie dhe fuqi të fortë.
Reduktimi i zhurmës: linja rrjedhëse zvogëlon rezistencën e erës së të gjithë automjetit; linja e trashë çeliku përmirëson rezistencën e pllakës anësore të çelikut; teknologjia e re e thithjes së goditjeve TVD redukton në mënyrë efektive zhurmën e erës
Ndriçimi LED: sinjali i kthesës LED që rrjedh dhe dritat e pasme LED në formë L, që i bëjnë jehonë njëri-tjetrit përpara dhe pas
Fuqia e Re Evropiane: fuqi e lartë 110 KW, çift rrotullues i lartë 200 N.m, konsumi i karburantit 7.2 litra për 100 kilometra
Hapësirë ​​ngarkimi: 5.4 m³ hapësirë ​​e madhe aplikimi; thellësia e ndarjes së ngarkesave është deri në 2.75 m, me aftësi ngarkimi dhe shkarkimi
Rregullimi i hapësirës: 2-/5-/6-/7-/9-sedilje, me gjithsej 18 ndryshime hapësinore
Komoditet i lartë: teknologji e re e thithjes së goditjeve TVD
Ekran HD: Ekran i madh origjinal 8 inç me definicion të lartë me radar parkimi dhe imazh parkimi, duke siguruar fuqi të fortë

Konfigurimi i Automjetit

Specifikimi kryesor i X30L Max
VersionThemelorstandard
vende2-11 vende të disponueshme2-11 vende të disponueshme
Dimensionet (mm)4880 1696 × × 19954880 1696 × × 1995
Baza e rrotave (mm)31853185
emisionEuro ⅥEuro Ⅵ
Zhvendosja (L)1.5L2.0L
Transmetuesi5MT5MT
Drive ModeFRFR
Sistemi drejtuesABS + EBDABS + EBD
Pezullimi para / mbrapa Përpara McPherson / Pranvera me gjethe Përpara McPherson / Pranvera me gjethe 
Sistemi i frenimitDisku i përparmë / Tamburi i pasmëDisku i përparmë / Tamburi i pasmë
Lloji i gomave195 / 65 R15195 / 65 R15

Vlerësim i mrekullueshëm

HETIM

Produktet Kryesore