Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > SUV

A-03!
A-01!
A-02!
A-04!
A-05!
A-06!
A-03!
A-01!
A-02!
A-04!
A-05!
A-06!

Auto SUV G01 Trupi super i madh, Roje sigurie e gjithanshme, nisje me një buton


Vendi i origjinës:

Itali

Brand Name:

SWM

Numri Modeli:

G01

Certifikim:

Euro IV

_MG_7061
Hyrja pa çelës dhe fillimi me një buton

Për karikimin pa tel të telefonit celular i përshtatshëm dhe i rehatshëm

A87I2111
Imazhi panoramik 360 gradë

Mbrojtje e plotë me airbag me shumë drejtime

A87I9935
Ju japim drejtimin e sigurt

Gjithëpërfshirës Guardian Online, shijoni kohën në makinë!

Përshkrim

Trupi super i madh, kabina e gjerë dhe luksoze: baza e rrotave dhe trupi më i madh në të njëjtën klasë tregojnë karakteristikat e një SUV të pastër;
magazinimi më i madh në të njëjtën klasë: Kati i pasmë i sheshtë, sedilje plotësisht të sheshta. Dizajn i sheshtë, jetë e ekuilibruar. Ndjenja e lirisë fillon në makinë.
Roje sigurie e gjithanshme, roje teknologjie e gjithanshme: Ekran i madh i kontrollit qendror 10 inç me sistem inteligjent interaktiv zanor, pa funksione manuale; sistemi i sigurisë dhe sistemi i telekomandimit ju japin një ndjenjë sigurie;
Si një simbol i kalorësisë, pamja e saj tërheqëse tërheq sytë e shumë njerëzve me konotacione të pasura kulturore:
Pamja tërheqëse dhe modelimi në modë dinamike luksoze me dritë. Fytyra e përparme në formë mburoje dhe e brendshme japin një ndjenjë të fortë sigurie, dhe grila në formë shigjete dhe brezi i brezit të puplave të shigjetës krijojnë linja perfekte. Me karaktere të forta klasike, konotacionet e tij plot kulturë janë të mahnitshme.

Konfigurimi i Automjetit

G01 Specifikimi kryesor
Version1.5T 6MT1.5T 6AT
vende5
Dimensionet (mm)4610 1855 × × 1725
Baza e rrotave (mm)2750
MotorDG15T
Zhvendosje1.5T
Maks. Fuqia (KW)115
Maks. Çift rrotullues (Nm)230
Transmetuesi6MT6AT
emisionEuro V (Euro VI2020)
Drive ModeFF
Sistemi drejtuesEPS
Sistemi i frenimit4 Disku 
Pezullimi i përparmë / Pezullimi i pasmë Lloji i përparmë McPherson i pezullimit të pavarur/spiralja me shirita me pesë lidhje Pezullimi Spring
Lloji i gomave235/45 R19;225/60 R18;235/45 R19

Video

SUV auto  G01 Super-large body, All-around Security Guard, one-button startup video

Vlerësim i mrekullueshëm

Aplikime

Fuqi rruge, Autostrade, Automjete komerciale

HETIM

Produktet Kryesore