Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > SUV

斯威X3白色整车
斯威X3低角度45度整车bo-三色-拷贝
斯威X3俯视整车
斯威X3正车头
斯威X3正车尾
斯威轮毂
斯威右45俯视
斯威X3白色整车
斯威X3低角度45度整车bo-三色-拷贝
斯威X3俯视整车
斯威X3正车头
斯威X3正车尾
斯威轮毂
斯威右45俯视

SUV auto G03 360 ° imazh panoramik, 1.5 l fuqi e lartë, dritë LED gjatë ditës


Vendi i origjinës:

ITALI

Brand Name:

SWM

Numri Modeli:

G03

Certifikim:

Euro VI

Përshkrim

1, 1.5L fuqi e lartë, konsum i ulët karburanti, zhurmë e ulët, emetime të ulëta
2, nisja me një buton: Shtypni butonin "Start" për të ndezur motorin
3, palosja automatike dhe ngrohja e pasqyrës së jashtme: hapja/palosja automatike mund të mbrojë pasqyrën, të përmirësojë aftësinë e kalimit, të zvogëlojë hapësirën e parkimit dhe të shmangë gërvishtjet në mënyrë efektive
Imazhi panoramik 4, 360°: Sistemi i imazhit panoramik 360° mund ta bëjë shoferin të kontrollojë me qetësi procesin e parkimit ose përmes sipërfaqes komplekse të rrugës dhe të zvogëlojë në mënyrë efektive shfaqjen e gërvishtjeve, përplasjeve, kolapsit dhe aksidenteve të tjera
5, sistemi elektronik i stabilitetit të trupit ESP: ABS+EBD+EBA+ESP+TCS+HAC, sistem i plotë i mbrojtjes aktive të sigurisë, mundësia më e mirë për të shmangur rrezikun
6, cilësi e jashtëzakonshme: performanca e shkëlqyer VVH, valvula elektronike e mbytjes mund të kontrollojë me saktësi marrjen e ajrit, të përmirësojë efikasitetin e karburantit dhe sistemin inteligjent të kontrollit elektronik për të arritur konsum të ulët të karburantit
7, Karakteristika e motorit: Për arritjen e garancisë së sigurisë, motori ka grumbulluar afro 3600 orë pune që nga hyrja në shërbim.

Konfigurimi i Automjetit

G03 Main Specification
Version1.5L1.5L
vende5 / 6 / 75 / 6 / 7
Dimensionet (mm)4615 1790 × × 17904615 1790 × × 1790
Baza e rrotave (mm)27252725
Pesha e kufizuar (kg)14501450
MotorDG15DG15
Zhvendosja (L)1.51.5
Konsumi i karburantit6.86.8
Transmetuesi5MT5MT
Drive ModeFDFD
Sistemi drejtuesEPSEPS
Sistemi i frenimitKatër rrota DiskKatër rrota Disk
Lloji i gomave205 / 55 R16205 / 55 R16

Video

SUV auto G03 360 ° panoramic image, 1.5 l high power, LED daytime running light video

Vlerësim i mrekullueshëm

HETIM

Produktet Kryesore