Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Furgon

1
2
3
6
7
7
5
4
1
2
3
6
7
7
5
4

SHINERAY Minivan X30LS, hapësirë ​​e madhe 5.3 m³, hapje e bagazhit 1260 mm, thithje goditjesh, e qëndrueshme dhe e qëndrueshme


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Shineray

Numri Modeli:

X30LS

emision:

Kina V


3
Pamja e mirë

Grilë e përparme me gjerësi të madhe të krahëve,Dritat LED gjatë ditës, dizajn i ri i brendshëm i biznesit, rrota aliazh alumini 195/65 R15

9
1.6L VVT fuqi e fortë

motor me konsum të ulët të karburantit

Përshkrim

Pamje e mirë: grilë e përparme me gjerësi të madhe të krahëve, fener i integruar me dritë afër larg me lente kristal të pastër, drita LED gjatë ditës, dizajn i ri i brendshëm i biznesit, rrota aliazh alumini 195/65 R15

Konfigurimi teknik: Ekran i madh interaktiv inteligjent HD 7 inç, kamerë mbrapa + kthim mbraparadar, energji elektrike EPS, rregullim i heshtur NVH

Sistemi Carlife: sistemi inteligjent i ndërlidhjes, i pajisur me sistemin Baidu Carlife, realizon lidhjen midis njerëzve, makinës dhe jetës

Konfigurimi i Automjetit

Specifikimi kryesor X30LS
Version1.5L 1.6L 
vendeFurgon pasagjerësh 7/8/9/11 Furgon mallrash 2/5
Dimensionet (mm)4495 1680 × × 1995
Baza e rrotave (mm)2945
Pesha e kufizuar (kg)13001335
Pesha e përgjithshme (kg)21602160
MotorDLCG14DLCG16
Zhvendosje1.5L 1.6L 
Fuqia e vlerësuar (KW)8088
Maks. Fuqia neto (KW)7583
Transmetuesi5MT5MT
emisionKina V
Drive ModeNgasja e pasme e motorit në mes
Sistemi i drejtimitDrejtues me fuqi mekanike/EPS
Sistemi i frenimitDisku i përparmë Tamburi i pasmë
Pezullim para/prapa Pezullim i pavarur McPherson i përparmë/Spire me gjethe të pasme
Lloji i gomave195 / 65R15


Vlerësim i mrekullueshëm

Aplikime

Logjistika Urbane, transport pasagjerësh, mallra

HETIM

Produktet Kryesore