Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Furgon

5CR_6834 正侧
5CR_6859 三十度
5CR_6937 正后
5CR_6944 正面
5CR_6959 侧开
5CR_6834 正侧
5CR_6859 三十度
5CR_6937 正后
5CR_6944 正面
5CR_6959 侧开

Minivan SHINERAY X30L, N-fuqi, hapësirë ​​ngarkese 5.28 m³, modeli i logjistikës urbane


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Shineray

Numri Modeli:

X30

Emisioni:

Kina V


5CR_6968 后开
Kapacitet i fortë mbajtës

Shasi e përforcuar DongFeng, 6 susta fletësh të përforcuara nga pas, gomë me vakum radial 165/70R14lt

5CR_6974驾驶室
Hapësirë ​​e madhe 5.28 m³

Hapësirë ​​e madhe ngarkese 2680 mm, duke transportuar më shumë ngarkesë

Përshkrim

1,Pamja: trupi me dy ngjyra, xhamat anësorë integralë, dizajni i çatisë së sipërme, fenerët me lente kristal të pastër, pasqyrë e pasme me llamba kthese, linja të thjeshta të trupit

2, Zgjedhja e parë për logjistikën urbane: hapësirë ​​e madhe ngarkese 2680 mm, e pranuar mirë nga më shumë se 2 milion përdorues dhe fiton një reputacion të mirë, më e lehtë për të gjetur klientë

3、Dizajni i brendshëm: 6 trarë çatie, ngarkesa maksimale deri në 3.5 ton, 6 susta gjethesh të përforcuara, "krahu i fiksuar i derës së mesme" me rregullim të veçantë, 11 trarë efektivë mbajtës shasi, etj.

Konfigurimi i Automjetit

Specifikimi kryesor i X30L Max
VersionX30L
vende2/5/7/8/11
Dimensionet (mm)4495 1680 × × 19904495 1680 × × 1990
Baza e rrotave (mm)2925
Pesha e kufizuar (kg)12301230
Pesha bruto (kg)18601860
MotorDLCG14DLCG14
Zhvendosje14991499
Pezullimi i përparmë / Pezullimi i pasmë  McPherson / Pranvera e gjetheve McPherson / Pranvera e gjetheve 
Frena e përparme / e pasmeDisc / DrumDisc / Drum
Lloji i gomave175 / 70R14C175 / 70R14C


Vlerësim i mrekullueshëm

Aplikime

Logjistika Urbane, transport pasagjerësh, mallra

HETIM

Produktet Kryesore