Të gjitha kategoritë

Shtëpi> Automobil > Furgon

Luani i vogël i detit
Luani i vogël i detit

Mini furgon automatik SHINERAY X30,360 ° imazh panoramik, frena me disk me katër rrota, shasi me rrota të përparme


Vendi i origjinës:

Kinë

Brand Name:

Shineray

Numri Modeli:

X30

Emisioni:

Kina V


内饰副本
Konfigurimi i plotë

ABS + EBD, EPS, radio automatike me ekran të madh / Makinë gjithëpërfshirëse MP5 + kamera kthimi

小海狮内饰空间副本
Hapësirë ​​komode për vozitje dhe kalërim

dizajn ergonomik i sediljeve, duke rritur komoditetin e udhëtimit dhe mbështjelljen e krahëve

Përshkrim

1, Dizajni i trupit: grilë e përparme klasike BMW me dy veshka, dizajn klasik i trupit me dy ngjyra, vijë me dy bel

2, Madhësia e trupit: 4.2 metra e gjatë dhe gati 1.7 metra e gjerë

3, Hapësira e ngarkimit: 4.3 m3hapësirë ​​e madhe ngarkimi, efikasitet i lartë i ngarkimit të logjistikës urbane


Konfigurimi i Automjetit

Specifikimi kryesor X30 Max
Version1.3L 1.5L 
vendeFurgon pasagjerësh 7/8/9/11 Furgon mallrash 2/5
Dimensionet (mm)4200 1680 × × 1930
Baza e rrotave (mm)2700
Pesha e kufizuar (kg)11401140 / 1190
Pesha bruto (kg)18601860
MotorDLCG12DLCG14
Zhvendosje1.3L 1.5L 
Maks. Fuqia (KW)6380
Maks. Çift rrotullues (Nm)6075
Transmetuesi5MT5MT
emisionKina V
Drive ModeMotori i mesëm, ngasja e pasme
Sistemi i drejtimitMekanik/EPS
Sistemi i frenimitDisku i përparmë / Tamburi i pasmë
Pezullimi i përparmë / Pezullimi i pasmë McPherson Pavarur Pezullim/Fretë Fletë
Lloji i gomave175 / 70R14
    215 / 55 R18


Vlerësim i mrekullueshëm

Aplikime

Logjistika Urbane, transport pasagjerësh, mallra

HETIM

Produktet Kryesore